Altus Ehli Kahve Türk Kahve Makinesi

Tr/Eng

Türk kültürümüzün vazgeçilmezlerinden olan Türk kahvesinin verdiği keyif, lezzeti ile doğru orantılıdır. Her seferinde aynı lezzeti başarmak ise ustalık gerektirir. Altus Ehli Kahve Türk Kahvesi makinesi, tek dokunuşla 4 fincana kadar bol köpüklü kahve lezzetini ustalıkla başarıyor. Giriş seviyesi ve bütçe dostu olan Altus Ehli Kahve, mutfaklara şıklık getirmeyi amaçlıyor.

Geleneksel dokunuşları ve modern çizgiyi yalın bir şekilde bir araya getiren Altus Ehli Kahve, mutfağınızda her zaman Türk kahvesi sunmaya hazır. Özel kulp deseni zarif görünümü güçlendirirken, göz alıcı farklı renk alternatifleri kişisel tercihleri karşılamayı başarıyor.

Patentli köpük algılama sensörü sayesinde 4 fincana kadar koyulan kahveyi otomatik olarak algılıyor. Sadece tek tuşla kullanılabilen Altus Ehli Kahve, sesli ve ledli uyarı özelliği ile kullanıcı dostu bir Türk kahvesi makinesidir.

Turkish coffee is one of the common habits of Turkish culture. Enjoyment is directly proportional to its taste. To obtain the same taste every time, requires mastery. Altus Ehli Kahve Turkish coffee machine is successful to do it with only one touch up to four Turkish coffee cups. It is an entry level and budget-friendly machine that aims to bring elegance to kitchens.

Altus Ehli Kahve combines traditional and modern design elements. Special handle texture and attractive different color alternatives strengthens it’s elegant appearance and provides personal choice to users. It is always ready to serve Turkish coffee in your kitchen.

Patented sensors can automatically detect amount of coffee up to four cups with only one button. In addition to LED light and sound warning system offers a high degree of user-friendliness.

Project Details

Random / Rastgele

Arçelik Diamond Karbonfiber Buzdolabı

Tr/Eng Reddedilemeyen ve Dünya çapında sembolleşmiş en değerli taşlardan olan pırlantayı yakından incelediğimizde, eşsiz bir parıldamaya ve bu parıltıyı kuvvetlendiren geometriye sahip olduğunu görürüz. Arçelik...

Read More

Sevgi Depomuzun Doluluk Oranı – 5 Sevgi Dili

Tr/Eng Sevgi depomuz ne kadar dolu olursa; sevdiklerimize ve değerlerimize verebileceğimiz sevgimiz o kadar artar… (5 Sevgi Dili Kitabından)   We can give our love...

Read More

Orc Şavaşçı

Tr/Eng Teknolojinin, tertemiz bir dünya ve sanal gerçeklikle dolu steril bir gelecek sunacağını beklemek şu an için pek te yanlış olmaz. Ya yanılıyorsak? Bu teknoloji...

Read More