GRUNDIG Tr1200 Ahşap Radyo

Tr/Eng

Geçmişteki radyo dinleme alışkanlığını yeniden yaşatan, sadece radyo üzerine odaklanıp bu işi en iyi şekilde gerçekleştiren ve dekoratif bir ürün olma niteliği ile göze hitap eden Grundig TR1200 Ahşap Masa Radyosu, retro tasarım stili ile modernizimi yalın bir şekilde bir araya getiriyor.

Tekstil hoparlör alanına konumlandırılmış ses ayar düğmesi, aydınlanan indikatör yardımıyla radyo frekansı ayarlayan yüksek hassasiyete sahip analog ayar düğmesi ve seçilen fonksiyonu belirten düğmelerin etrafına konumlandırılan aydınlatmalar ile kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarıyor.

Göz alıcı ahşap tasarımı, farklı renk alternatifleri ile kişisel tercihleri de karşılarken, kaliteli bir müzik keyfi sunuyor.

The TR1200 wooden table radio combines retro design with modernism and offers a high degree of user-friendliness.

The small volume control knob is situated in the left textile speaker area, while the radio frequency is selected on the right side by turning a large dial with the help of an illuminated indicator.

Thanks to the circular lighting surrounding the buttons, the selected function is clearly visible. It offers a quality music enjoyment while meeting personal preferences with different color wood alternatives.

Project Details

Random / Rastgele

Karakter Tasarımı

Tr/Eng Twitch oyun kanalı için tasarladığım karakter çalışması. Bu karakterde istenen şey, aykırı, çatlak ve enerjik bir kişiliği yansıtması. Ayrıca özgüvenli duruşuyla ‘hedeflediğim her şeyi...

Read More

Tauren Savaşçı

Tr/Eng World of WarCraft oyunundaki Tauren karakterlerinden esinlenerek çizdiğim karakalem çalışmasını görmekteyiz. The character design of mine inspired from World of WarCraft game, Tauren. Project...

Read More

Orc Şavaşçı

Tr/Eng Teknolojinin, tertemiz bir dünya ve sanal gerçeklikle dolu steril bir gelecek sunacağını beklemek şu an için pek te yanlış olmaz. Ya yanılıyorsak? Bu teknoloji...

Read More