Sports-F / Genç Nesil için Spor Mobilyaları

Tr/Eng

Günümüzde bir çok genç, yoğun yaşam stresinden ötürü spora yeterince vakit ayıramamakta. Bu amaçla Sports-F, spora zaman bulamayanlar için spor aktivitelerinin gerçekleştirilebileceği imkanı sağlamaktadır. Bir çok temel egzersizin gerçekleştirilebileceği mobilya takımında, spor aletleri kolaylıkla gizlenebilmekte. Spor ile birlikte gündelik yaşamada cevap veren mobilya takımı ciddi anlamda spor koçunuz da olabiliyor. Bu yöntem ile odanızı bir fitness salonuna çevirebilirsiniz.

These days, most young people cannot spend their time with sport and they have sedentary lives because of the busy city life. The aim in Sport-F is to provide active life by combining furniture and sport for those who cannot find time for sport. It allows you to do main physical exercises and to store sports equipment easily. It has sportive contours and an appearance since it is aimed at allowing you to do sport in your room. While doing this, Sport-F does not neglect your daily needs and serves as a desk, bookshelves, etc. It can be used as a tool for physical exercise or a cupboard that stores all your equipment. This way, your room is transformed into a gym.

Project Details

Blog

Konumuz Endüstriyel Tasarım; 10 Soru 10 Tasarımcı, Bölüm 2

Endüstriyel tasarım bölümünü seçmeyi düşünenlerin ya da okuyanların kafasında; Endüstriyel Tasarımı iş imkanları nasıl? İyi para kazandırır mı?

Read More
endüstri ürünleri tasarımı

Konumuz Endüstriyel Tasarım; 10 Soru 10 Tasarımcı, Bölüm 1

Endüstriyel tasarım bölümünü seçmeyi düşünenlerin ya da okuyanların kafasında; Endüstriyel Tasarımı iş imkanları nasıl? İyi para kazandırır mı?

Read More
endüstri ürünleri tasarımı

Konumuz Endüstriyel Tasarım; 10 Soru 10 Tasarımcı Nedir?

Endüstriyel tasarım bölümünü okumak mı istiyorsunuz? Ya da okuyorsunuz ama geleceğiniz hakkında kaygı mı duyuyorsunuz? Mimarlık ile Endüstriyel Tasarım arasında kararsız mı kaldınız?

Read More