GRUNDIG Tr1200 Ahşap Radyo

Tr/Eng

Geçmişteki radyo dinleme alışkanlığını yeniden yaşatan, sadece radyo üzerine odaklanıp bu işi en iyi şekilde gerçekleştiren ve dekoratif bir ürün olma niteliği ile göze hitap eden Grundig TR1200 Ahşap Masa Radyosu, retro tasarım stili ile modernizimi yalın bir şekilde bir araya getiriyor.

Tekstil hoparlör alanına konumlandırılmış ses ayar düğmesi, aydınlanan indikatör yardımıyla radyo frekansı ayarlayan yüksek hassasiyete sahip analog ayar düğmesi ve seçilen fonksiyonu belirten düğmelerin etrafına konumlandırılan aydınlatmalar ile kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarıyor.

Göz alıcı ahşap tasarımı, farklı renk alternatifleri ile kişisel tercihleri de karşılarken, kaliteli bir müzik keyfi sunuyor.

The TR1200 wooden table radio combines retro design with modernism and offers a high degree of user-friendliness.

The small volume control knob is situated in the left textile speaker area, while the radio frequency is selected on the right side by turning a large dial with the help of an illuminated indicator.

Thanks to the circular lighting surrounding the buttons, the selected function is clearly visible. It offers a quality music enjoyment while meeting personal preferences with different color wood alternatives.

Project Details

analog ahşap radyo
analog ahşap radyo
analog ahşap radyo
analog ahşap radyo
analog ahşap radyo
analog ahşap radyo
analog ahşap radyo
analog ahşap radyo
analog ahşap radyo
analog ahşap radyo
analog ahşap radyo

Random / Rastgele

GRUNDIG Tr 2500 DAB+ Radyo

Tr/Eng Grundig TR2500 DAB+ Ahşap Masa Radyosu retro tasarım ile dijital çağın bir birleşimidir. Çarpıcı ahşap kabuk tasarımı ve ön panel arasındaki gümüş çerçeve, zarif...

Read More

Ogre ile Çocuk ?

Tr/Eng Düşündüğümüzden çok daha geniş hayal güçleri ile ortalıkta dolaşan ufaklık, gerçekten bir Ogre ile yüz yüze gelseydi? Plastik fırlatan silahı ile ne kadar şansı...

Read More

StarCraft 2 – Marine Savaş Zırhı Kesiti

Tr/Eng StarCraft 2 oyunundaki piyade birimlerinden olan Marine kostümünün kesit çizimi ve renklendirme çalışmasını görmekteyiz. Oyunun ilk çıktığından itibaren sürekli yakından incelediğim ve içerisine insan...

Read More